kerkoj burre per martes sorted by
relevance

Admin04.08.2021

Online

Tek tash filloi ferri i vertet per te , Burri nisi te behet agresiv dhe ta rrah nisi edhe ta Akuzoj bublikisht qe ishte epa aft te lind qe nuk ishte ne gjendje ta shtonte familjen e tij ti bente nje Trashigimtar per Pasurin e tij te madhe.
8505
Admin13.06.2021

KERKOJ BURR

Ne kete shtepi nuk tregojn 2 her burrat per te njejtin problem E mora si nje verejtje por kjo nuk mbaroi me kaq.
808
Admin12.07.2021

Pershnetje , jam nje grua 37 vjece nga Zvicrra dhe kerkoj burre.

trajnuar ne suedi gothenburg nga nje periudhe 3 vjecare ofrojm.
405
Admin19.06.2021

20 vjet e martuar pa BURRÊ

Mosha ime 30 vjec, ne pune ne administrate ,me arsim te larte.
3402
Admin29.08.2021

Djemte kerkojne vajza…

por edhe 1 tash njeriu i gjall ben gabime sepse nuk eshte leht me bo kesi gjona.
6909
Admin04.09.2021

Kerkoj miq

He thash me veteeee ishalla po dal ateje e ndoshta me ndryshon pak jeta me at njeri.
5305
Admin30.08.2021

Djemte kerkojne vajza…

por edhe nje te them un kete kam Lexu nga Nje Revist Javore Kosovare si ka qen aty e kam sjell ktu.
6402
Admin28.08.2021

hitlist.theihs.org

E sa per me rras te thash nese ste pelqen ty apo ndoj gje tjter mos e lexo.
3204
Admin10.07.2021

Djemte kerkojne vajza…

Le tshkruajn vec burrat serioz.
4408
Admin12.08.2021

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

ende pa i bere 10 KM u shtriva nga Dhimbjet o Zot me binte barku ne tok Bria me te madhe se Mbarova por nuk me kthyen ne Spital Vjerri qe dukej si nje burr dhe me tha se NUK VDES PREJ KETIJ ABORTI SPONTAN DHE MOS E KTHENI NE KLINIK , U ktheva ne shtepi me lot nga Dhimbjet ajo Kunata me erdhi dhe me qortoi.
7200
Admin13.08.2021

Online

Te tjerat ja leme bisedes.
1308